קידום אורגני

קידום אורגני בפייסבוק

התקשרו ליועץ שיווק באינטרנט: 073-7608377

שיפור תנועה אורגנית בפייסבוק בצורה משמעותית

רשת פייסבוק נחשבת לערוץ תקשורת מרכזי בין אנשים כיום, לכן קידום אורגני בפייסבוק הוא חלק משמעותי בכל אסטרטגיית שיווק לעסקים. הפרסום האורגני ברשת החברתית הוותיקה הזאת, מבוסס על פנייה לקהל היעד באמצעות תוכן מעניין ומתחדש ובצורה חכמה וממוקדת, מתוך מטרה למשוך גולשים אמיתיים ולקוחות פוטנציאלים רבים להיכנס אל האתר העסקי. חברת בוסט מדיה מייצרת קמפיינים איכותיים ומייעדת אותם ללידים "חמים" על פי מחקר מקדים ופילוח קהל, כלומר לגולשים שבאמת עשויים להפוך לרוכשים של ממש

מהו קידום אורגני בפייסבוק ולמה צריך אותו?

 

שיווק בפייסבוק הוכיח את עצמו בשנים האחרונות כאפקטיבי במיוחד, בעיקר כיוון שניתן להשתמש ברשת החברתית הזאת כדי להגיע לקהל גולשים חדש, כזה שלא בהכרח יבצע חיפושים בגוגל כדי למצוא עסק מסוים, אך בהחלט יקפיד על טיפוח הנוכחות הדיגיטלית שלו בפייסבוק ועשוי להיענות להצעות שיווקיות, במידה שייחשף אליהן בדרך הזאת.

קידום אורגני בפייסבוק משמעותו פעולות שיווק חינמיות, שאינן מבוססות על פרסומות בתשלום אלא על יצירת לידים אמיתיים, כלומר לאנשים שמתאימים לפרופיל הלקוחות המשתייכים לקהל היעד ושעשויים לשתף פעולה עם הנעת הגולשים, שהפוסט עצמו מנסה לייצר – אם זה הרשמה לניוזלטר, השארת פרטים לצורך השתתפות בהגרלה, כניסה לחנות וירטואלית או רק השארת הודעה והגדלת ה"באז" סביב העסק.

מחקר מתחרים
העמדת העמוד בתקן
תכנים ועיצובים
שיתופים

תנועה אורגנית מבוססת תוכן

מהו היתרון של פייסבוק על פני רשתות חברתיות אחרות?

השילוב בין טקסטים לתמונות הוא זה שמעניק לקידום האורגני בפייסבוק, את היתרון הגדול שלו על פני רשתות אחרות. פייסבוק היא הרשת היחידה שבה ישנה לגיטימציה אמיתית לפרסם גם תכנים ויזואליים וגם טקסטים מנומקים ואיכותיים באותו ההיקף. המשמעות היא שלכל פוסט עסקי יש פוטנציאל אדיר לקידום מכירות, כיוון שהכוח שלו הוא למעשה "כפול" ונוגע בשני העולמות העיקריים שבהן עוסקות הרשתות החברתיות.

שיתוף בקבוצות – להגיע ישירות אל קהל היעד ולהגדיל את החשיפה

אנשים אוהבים להשתייך לקבוצה ולהרגיש חלק ממשהו, לכן קידום אורגני בפייסבוק עובד בצורה טובה כל כך, כאשר משולבת בו פעולת שיתוף של פוסטים בקבוצות רלוונטיות. הרעיון הוא להיכנס לכמה שיותר קבוצות פייסבוק שחברים בהן לקוחות פוטנציאליים: אם זה בקבוצות באיזור שבו ממוקם העסק, קבוצות של פרסום חינמי לעסקים דומים, קבוצות של בעלי עניין בתחומים משיקים וכדומה.

יצירת פוסט המושך את העין, המשלב גרפיקה או סרטון מעניין וטקסט שיווקי שכתוב בקפדנות וקולע למטרה ולאחר מכן – פרסום הפוסט בשלל הקבוצות המתאימות, אלה הן הפעולות שמייצרות תהליך קידום אורגני שצפוי לשאת פירות. מדובר ב"ריצה למרחקים ארוכים" אמנם, משמע שלרוב יהיה צורך בעבודה של כמה חודשים שרק לאחריה יגיעו הלידים האמיתיים והלקוחות הרציניים יותר, אבל הסבלנות משתלמת: יצירת הדומיננטיות הקבועה בקבוצות והחשיפה המתמדת לקהל היעד, בסופו של דבר תעשה את העבודה.

שילוב בין קידום אורגני בפייסבוק לשיטות שיווק נוספות

קידום אורגני בפייסבוק הוא שיטה מצויינת לפרסום אפקטיבי של עסקים מסוגים שונים, אך הדרך למקסם את פעולות השיווק היא לשלב בין הדרך הזו, לבין קידום אורגני בגוגל וקמפיינים ממומנים שיכולים להעניק את ה"דחיפה" הנדרשת לעסק, עד שיתרומם ויצליח. חברת בוסט מדיה מציעה מגוון שירותי קידום בגוגל וברשתות החברתיות, שיביאו את פוטציאל המכירות של העסק שלכם למקסימום.

פרויקטים אחרונים

בין לקוחות בוסט מדיה

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ