בניית אתרים איכותיים

אפיון ובניית אתרים

התקשרו ליועץ שיווק באינטרנט: 073-7608377

בניית אתרים

חושבים להקים או לשדרג את אתר האינטרנט שלכם? 

האתר שיוקם, הוא זה אשר ייצג אתכם ואת בית העסק במהלך השנים הקרובות, אליו יופנו המאמצים השיווקיים ברשתות המדיה הדיגיטליות.

יש להתייחס בכובד ראש לכל שלב בתהליך ההקמה, על מנת לייצר אתר מקצועי, מכובד, כתוב ומנוסח בקפידה

כזה שיגרום לגולשים המבקרים בו, לפנות אליכם.

אפיון קהל יעד
מחקר מונחי חיפוש
אפיון תפריטי אתר
ניסוח תכני האתר
עיצוב האתר
תכנות האתר
הזנת תכנים אל האתר
תיוג האתר והעמדה בתקנים
התממשקות למערכת הניטור של Google
שליחה למנועי החיפוש
תחזוקה שוטפת של תוכן וגיבויים

לקוחות בוסט מדיה, מקבלים בבניית אתר את כל השירותים, תחת קורת גג אחת

אפיון ובניית אתרים

אתר אינטרנט הוא כרטיס הביקור של עסקים ברשת ומכאן ששירות בניית אתרים הוא המנוע של כל הצלחה עסקית, בין אם מדובר באתר תדמיתי בלבד, או באתר המכיל חנות מקוונת.

חברת בוסט מדיה מעניקה שירותי קידום ובניית אתרים במערכת וורדפרס, הנחשבת למערכת הפופולרית ביותר בעולם לבנייה של אתרים מעוצבים וידידותיים למשתמש, המלאים בתכנים איכותיים.

אתר שיהיה נוח לגולשים להתמצא בו ושהתוכן שבתוכו מעניין ומתחדש על בסיס קבוע, יעודד גלישה ממושכת ויסייע לקידום המכירות של העסק.

אתר מותאם קידום אורגני בגוגל ובכל מנועי החיפוש המאפשרים חשיפה אורגנית טבעית של האתר.

מהו שירות בניית אתרים באינטרנט ולמה צריך אותו?

המטרה של בניית אתרים היא להעניק לעסק את ההזדמנות האמתית שלו להצליח ברשת ולהיות שחקן שווה בין שווים: גם עסקים משפחתיים שעברו מדור לדור במשך עשרות שנים, מבינים היום שאתר עסקי הוא הכרחי להצלחת העסק.

תהליך בניית אתרים מקצועי יסייע לעסק לקדם את המכירות שלו

בניית אתר אינטרנט כמוה כתהליך בנייה של בניין רב קומות: אתרי אינטרנט שבאמת מצליחים, כאלה שבמשך שנים מצליחים להביא עוד ועוד גולשים והתנועה שבהם זורמת בקביעות, הם רק אלה שהתשתית שלהם היא חזקה ויציבה.

כך שלקוחות ממשיכים לשוב אליהם ולהעדיף אותם על פני אתרים של מתחרים.

זה מתחיל ביסודות: שירות בניית אתרים המבוסס על מערכת וורדפרס, למעשה מייצר גמישות מרבית ביצירת אתר המותאם באופן מושלם לכל מה שבעל העסק זקוק לו.

המטרה היא לבנות אתר שיביא לידי ביטוי את המסר העסקי בצורה הטובה ביותר וימקסם את היכולת של האתר למכור את השירות או המוצרים לגולש.

שלושת המאפיינים העיקריים של כל אתר אינטרנט מצליח

בוני אתרים מקצוענים הם אלו שיידעו כיצד לשלב נכון בין שלושת המרכיבים העיקריים, שמאפיינים אתרי אינטרנט מצוינים: עיצוב, נוחות גלישה וערך מוסף.

 1. עיצוב האתר: מערכת וורדפרס מאפשרת ליצור אתרים יפהפיים, שמביאים את החזון העסקי של בעל העסק לידי ביטוי באופן מדויק.
  במידה שישנה חנות פיזית במקביל לעסק המקוון, האווירה של החנות הפיזית יכולה לעבור לאתר האינטרנט בצורה נהדרת – ובכך להעניק חווית שירות מדויקת, גם ללקוחות שאינם מגיעים אל מקום המכירה עצמו.

 2. וחות גלישה: לחוויית משתמש טובה אין תחליף וחשוב מאוד לאפשר לגולשים למצוא את מבוקשם ללא מאמץ מיותר. כפתורי הנעה לפעולה עם הוראות ברורות, מעבר פשוט בין דפים, אתר חזק שמחובר לשרת איכותי.
  כל אלו יאפשר לגולש להצליח ליהנות מעצם הגלישה ויאריכו את השהייה שלו באתר.

 3. ערך מוסף: זהו המוטיב החמקמק שרק מומחים לבניית אתרים מצליחים לייצר.
  הערך המוסף של אתרים מוצלחים, משמעותו הדבר ה"אקסטרה" שהגולשים מקבלים מעצם הגלישה לאתר, גם אם לא היה זה העניין שעבורו נכנסו אליו מלכתחילה.

  זה יכול להיות מאמר איכותי בבלוג, מבצעים מפתיעים שנחשפים רק לגולשים ולא מתפרסמים בשום מקום אחר.
  העיקר שהגולש ירגיש שהוא "הרוויח" משהו מיוחד במינו.

חברת בוסט מדיה מציעה שירותי בניית אתרים לעסקים שמעוניינים להצליח להגיע ללקוחות שלהם, לעניין אותם ולעורר אצלם סקרנות באופן קבוע.

חידוש התכנים באתר, שימת דגש על עיצוב ייחודי שמעביר היטב את הרעיון העסקי והענקת ערך מוסף על בסיס קבוע, הם הערכים שעל פיהם אפשר לבנות אתרי אינטרנט עסקיים שמצליחים לאורך זמן.

פרויקטים אחרונים

בין לקוחות בוסט מדיה

Call Now Buttonהתקשרו לייעוץ