ייעוץ וליווי לעסקים

כסוכנות פרסום מתקדמת החולשת על כל תחומי הפרסום, השיווק והמיתוג, אנחנו בחברת BOOST MEDIA, מעמידים לרשותכם מגוון רחב של מסלולי ייעוץ וליווי עסקי המיועדים לכל סוגי העסקים ולכל אתגר עסקי עימו אתם מתמודדים בכל הנוגע להיבטי הפרסום, השיווק והמיתוג. מסלולי הייעוץ והליווי שלנו לעסקים מיושמים על ידי צוותים מנוסים ובעלי ניסיון רב שנים בענפי הפרסום, השיווק והמיתוג, דבר המבטיח לכם שירות מקצועי וליווי אישי לאורך כל הדרך.

בין יתר מסלולי הייעוץ והליווי לעסקים המוצעים לכם על ידינו תוכלו למצוא:

  • ייעוץ פרסומי –שיווקי לכל מהלכי הפרסום והשיווק בחברתכם: שירות זה מיועד לצרכי תכנון ותפעול של כל מהלך פרסומי- שיווקי אותו תרצו לקיים באפיקי המדיה השונים
  • ייעוץ דיגיטל: שירות מקצועי המתמקד בפעילות פרסומית-שיווקית מקוונת באמצעות רשת האינטרנט
  • ליווי קמפיינים: שירות מקצועי הנלווה לכל מהלכי הפרסום, השיווק והמיתוג, ובאמצעותו אנו מתפעלים עבורכם את כל מערכי הקמפיין
  • ייעוץ וליווי עסקי: שירות המתמקד בבניית תכנית עסקית ותפעולה לאורך זמן

כל אחד ממסלולי הייעוץ והליווי שלנו לעסקים, מיושם באמצעות מערכות ניהול מתקדמות המאפשרות לנו לייצר עבור כל אחד ואחת מלקוחותינו עליונות מקצועית ביחס למתחרים. בין יתר מערכות הניהול המתקדמות שלנו תוכלו למצוא:

  • מערכות לניהול מחקרים וסקרי דעת קהל- מערכות אלו מאפשרות לנו לבצע פילוח מדויק של קהלי היעד תוך כדי ביסוס מהלכי השיווק והפרסום המוצעים לכם על נתוני מחקר וסקרים.
  • מערכות לניהול מידע- מערכות מתקדמות המאפשרות לנו לבסס את פעולות הפרסום, השיווק והמיתוג באמצעות בסיסי נתונים ההופכים מידע אודות פעילות החברה לידע רך ערך.
  • פיתוח מערכות ניהול בהתאמה אישית- בהתאם לצורך הניהולי של לקוחותינו, אנו מפתחים עבורם (באמצעות בתי תוכנה וחברות אינטרנט מתקדמות), מגוון רחב של מערכות ניהול המותאמות לכל צורך עסקי, שיווקי או פרסומי.

BOOST MEDIA- שירותי ייעוץ והכוונה עסקית לאורך כל הדרך!

ההיכרות רבת השנים עם העולם העסקי, והניסיון אותו רכשנו לאורך השנים בכל הנוגע לתפעול מהלכי פרסום, שיווק ומיתוג, הם אלו המאפשרים לנו למקד את שירותי הייעוץ ומסלולי הליווי שלנו לכל אחד ואחד מהעסקים שביניכם.

רוצים לדעת יותר על מסלולי הייעוץ והילווי העסקי שלנו? צרו עימנו קשר עוד היום!