הקמת ועיצוב עמוד פייסבוק

רוצים ליהנות מהכוח הצרכני של למעלה משלושה מיליון חברים הפעילים ברשת הפסייבוק בעברית? אצלנו ב-BOOST MEDIA, תוכלו ליהנות ממגוון נרחב של פתרונות שיווק, פרסום וקידום ברשת החברתית הגדולה ביותר בעולם. בין יתר הפתרונות המוצעים לכם על ידינו תוכלו ליהנות גם משירותי הקמה ועיצוב של עמודי פייסבוק עסקיים המותאמים לכל סוגי העסקים, בכל גודל ובכל תחום עסקי.

BOOST MEDIA– מחברים אותך לשלושה מיליון לקוחות פוטנציאליים!

כחברת אינטרנט מתקדמת, אנחנו ב-בוסט מדיה מודעים היטב לכוח הצרכני העומד לרשותכם ברשת הפייסבוק, וכפועל יוצא מכן, אנו מתאימים עבור כל אחד ואחת מבעלי העסקים שביניכם, את הליך ההקמה והבנייה של עמוד הפייסבוק העסקי שלכם בהתאם להרגלי הגלישה של קהל הלקוחות הרלוונטי שלכם בפייסבוק.

אנחנו ב-BOOST MEDIA, מיישמים את הליכי ההקמה והעיצוב של עמודי פייסבוק בהתאם לכל אחד מהפרמטרים המקצועיים הבאים:

  • אפיון בית העסק/השירות או המוצר אותו אתם מעוניינים לפרסום באמצעות עמוד הפייסבוק
  • ניתוח סביבת התחרות הישירה והעקיפה של התחום העסקי ממנו אתם מגיעים
  • פילוח קהלי יעד רלוונטיים בפייסבוק והתאמת העמוד לאופי קהלי היעד
  • מתן דגש מקצועי לעיצוב העמוד בהתאם לאופי הפעילות המיועדת ובהתאם לקהלי היעד הרלוונטיים

במקביל, אנו מאפשרים לכם ליהנות גם מניהול עמודים עסקיים בפייסבוק לאורך זמן, קידום פוסטים ו/או אוהדים לעמודי הפסייבוק העסקיים שלכם, ניהול קמפיינים ממומנים בפייסבוק ועוד מגוון נרחב של פתרונות קידום, פרסום ושיווק באמצעות רשת הפייסבוק.

רוצים לדעת יותר על הליכי ההקמה והעיצוב שלנו בכל הנוגע להפעלת עמודים עסקיים בפייסבוק? צרו עימנו קשר עוד היום, וגם אתם תוכלו להתחבר ל-3 מיליון לקוחות פוטנציאליים!